Лампочка

Блекаут в Україні – у Міненергетики прокоментували відновлення відключень світла за графіком

Pixabay

Мережу сколихнула новина про імовірне відновлення відключень світла в Україні з 15 травня

У Міністерстві енергетики надали коментар з цього приводу, передає "Дивогляд".

Експерти заявили, що інформація про запровадження графіків обмежень постачання електроенергії споживачам є фейком. Наразі в Україні не спостерігається суттєвих проблем з електрикою, тому відключення світла не потребуються.

"Останніми днями у деяких ЗМІ шириться недостовірна інформація про нібито введення у травні графіків обмежень постачання електроенергії побутовим споживачам. Міністерство енергетики України офіційно заявляє: ця інформація не відповідає дійсності. Введення жодних графіків обмежень постачання електроенергії не планується", – йдеться у повідомленні.

Наразі енергетики готують енергосистему України до нового опалювального сезону. Зокрема, проводяться процедури з генерації, передачі і розподілу електроенергії до споживачів. 

У Міненергетики наголосили, що обмеження електропостачання можливі у разі пошкодження об’єктів генерації і мережевої інфраструктури російськими окупантами:

"Майже три місяці, незважаючи на терор ворога і обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури, енергосистема працює, повністю забезпечуючи споживання. Завдяки злагодженій роботі усіх видів генерації вдалося скасувати обмеження постачання електроенергії споживачам", – заявив міністр енергетики Герман Галущенко.

Разом із цим, раніше експерт назвав період нового блекауту в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗСУ здивувалися, як ми звідти виїхали волонтерка про випробування ДРОНІВ, та унікальність ЗАЛУЖНОГО

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ