кава

Кава з цибулею: рецепт дивного варіанту популярного напою – відео кумедної дегустації

pexels.com

Вам знадобиться лише один додатковий інгредієнт

Користувачі TikTok з Китаю винайшли оригінальний спосіб приготування кави, який отримав назву "Scallion Latte". Про це повідомляє "Дивогляд".

Щоб його зробити, вам знадобиться лише один додатковий інгредієнт – нарізана зелена цибуля. Новий рецепт кави викликав змішані відчуття серед гурманів, що не дивно. Серед них – пивовари Golden Brown Coffee зі США та Австралії, які показали своїм глядачам усі кроки приготування.

"Цей вірусний рецепт з Китаю мусив бути протестованим. Розпочніть з того, що наріжте свіжу зелену цибулю. Далі приготуйте лате з льодом, молоком і, звісно, еспресо. І останній штрих – покрийте напій шаром зеленої цибулі", – розповів автор ролика.

Випивши ковток, він миттєво почав кашляти та сказав:

"Неможливо підробити емоції. Це жахливо. Каву до дна!"

@goldenbrown.coffee

Лате з цибулею – це частина так званої "темної кухні": кулінари вигадують рецепти, щоб випробувати органи чуттів. Завдяки новому тренду у континентальному Китаї виникло багато дивних рецептів приготування кави.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як професійно приготувати каву вдома.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ