Прищі

Як алкоголь змінює шкіру обличчя – пояснила лікар-косметолог

Shutterstock

Вживання алкоголю має негативний вплив на здоров'я людини

Як змінюється стан шкіри в результаті вживання спиртних напоїв – розповідає "Дивогляд" із посиланням на Instagram лікаря-косметолога Анни Тарасенко.

Експертка зазначила, що алкоголь знижує рівень вітамінів та антиоксидантів у шкірі. У свою чергу це призводить до того, що обличчя стає більш втомленим, з'являються набряки, зморшки та "заломи". 

 

"Відбувається дегідратація та втрата вологи. Алкоголь дуже сильний діуретик (саме тому зранку після вечірки ви встаєте – 1кг, але на певний час. Якщо грішити часто вінішком (а може і міцніше) – шкіра стане менш пружною та зволоженою, з'являються набряки", – зазначила лікар.

Алкоголь може також спричинити розширення судин і появу куперозу. Надмірне вживання спиртних напоїв викликає розповсюдження судинної сітки, що у подальшому може прогресувати у запальний стан шкіри і спричинити появу акне. 

"Ризик запалень та акне. Алкоголь може бути тригером запалення та погіршувати ситуацію зі шкірою".

"Резюмуючи хочу сказати, що не демонізую алкоголь, але його надмірне споживання може призвести до погіршення стану вашої шкіри. Тримаємо баланс між бокальчиком просеко та гарним доглядом за собою, своїм здоров'ям та станом шкіри", – каже Анна Тарасенко.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, у яких країнах найбільше людей з розладами, пов'язаними з алкоголем і наркотиками.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ