Олег Псюк

Фронтмен Kalush Orchestra зізнався у наркотичній і алкогольній залежності

kalush.official / Instagram

"У моїй компанії були всі любителі чогось поганого"

Фронтмен українського гурту Kalush Orchestra, співак Олег Псюк, відкрито розповів про свої проблеми з наркотиками та алкоголем. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на подкаст "Формула Волошина".

Артист зізнався, що боровся зі шкідливими звичками. Спочатку в його житті з'явився алкоголь. Він розповів, що почав вживати його ще з дитинства, а в підлітковому віці це стало серйозною проблемою. Згодом Олег також став залежним від наркотиків.

Музикант поділився, що вперше напився у шість років на будівництві, де працівникам давали випити, і він також приєднався. Вдруге це сталося, коли йому було одинадцять років, під час колядування. У дванадцять років його принесли додому п'яного, а з чотирнадцяти він пив так багато, що це не було нормальним для більшості людей.

У зрілому віці Псюк вирішив позбутися шкідливих звичок, щоб досягти успіху. Спершу він змінив своє оточення, хоча це було складно, оскільки всі його друзі були пов'язані зі шкідливими звичками. У двадцять два роки Олег залишився без приятелів, але присвятив цей час навчанню та саморозвитку.

"У мене було дуже багато матеріальних цілей. Я вирішив кинути цигарки та наркотики. Коли я прийняв рішення це кинути, я зрозумів, що мені треба кинути оточення. У моїй компанії були всі любителі чогось поганого. Я всім оголосив, щоб не писали мені з цього приводу, я можу просто з вами тусуватися. Цього дня я втратив всіх своїх друзів. Це було літо 2016 року. Я вирішив бути сам на самоті, тоді я зранку до ночі навчався", – додав він.

Олег Псюк підкреслив, що позбутися шкідливих звичок дуже складно, але головне – запастися терпінням і змінити коло спілкування, щоб поруч не було людей, з якими він раніше вживав. Він додав, що це дуже непросто і вимагає багато терпіння.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як українці з Kalush Orchestra вдруге зустрілися з Арнольдом Шварценеггером.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ