Олег Кензов

Скандальний український співак разом із путіністами розважав росіян у Німеччині

okenzov_official / Instagram

Він виступив разом з відомими путіністами Сєрьогою, Бьянкою, Альоною Апіною та іншими артистами

Український співак Олег Кензов, який створив хіт "Обстановка по кайфу", знову опинився у центрі скандалу. Про це повідомляє "Дивогляд".

Цього разу музикант з'явився на афіші російського фестивалю, який проходив на одному з концертних майданчиків у Німеччині та пропагував "російську культуру". Таким чином, репертуар Олега складався з його російськомовних пісень.

Крім того, Кензов виступив перед російською публікою разом з відомими путіністами Сєрьогою, Бьянкою, Альоною Апіною та іншими артистами. На фестивалі також був присутній Міша Марвін, рідний брат української співачки TAYANNA, який зараз мешкає на росії.

Серед глядачів можна було побачити аніматорів, одягнених у костюми чебурашки, крокодила Гени, вовка та зайця з радянських мультфільмів.

На цю мить Олег Кензов не коментував цю ситуацію і продовжує випускати російськомовні треки за кордоном, при цьому позиціонуючи себе як український артист.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як Потап виконав російськомовні хіти у клубі, який полюбляють путіністи.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ