Водій за кермом автомобіля

Заощадити не вийде: автомобілі, які ніколи не можна купувати вживаними

Pixabay

Купівля вживаного автомобіля – це звичайна процедура, яка дозволяє заощадити гроші, але не завжди

Існують певні категорії автомобілів, які не варто купувати на вторинному ринку. Детальніше про них розповідає "Дивогляд" із посиланням на Best life online.

Автомобілі Fiat Chrysler

Варто уникати вживаних автомобілів під маркою Fiat Chrysler Automobiles (FCA). Це стосується моделей Chrysler, Dodge, Jeep.

Зазвичай, у таких автомобілях інвестують кошти в косметичні/розважальні компоненти, але при цьому нехтують якістю механічної конструкції.

Певні спортивні автомобілі

Багато людей мріє стати власником спортивного автомобіля, але і тут варто бути обережними. Експерти зауважують, що варто уникати поширених моделей спортивного транспорту (Ford Mustang, Chevy Camaro та Dodge Charger).

Ризикованими є і автомобілі Porsche та Lamborghinі, оскільки їх або "підтримують у найкращій формі", або "з ними поводять як із гоночними автомобілями та зношують по максимуму".

Моделі з ранніми версіями CVT

Експерти наполегливо рекомендують проходити повз вторинні автомобілі, які були обладнані безступінчастою коробкою передач (CVT).

Люксові моделі

Автомобілі люксових марок значно дешевші, якщо купувати їх уживаними. Однак, інколи на підтримку вживаного авто ви можете витратити значно більше, аніж купити транспорт із салону.

Дорогі моделі автомобілів BMW, Mercedese, Land Rover, Range Rover тощо мають високі витрати на обслуговування, дуже швидко зношуються після певного пробігу і знецінюються.

Ранні електромобілі

Якщо ви вирішили придбати електромобіль – проходьте повз старі моделі. У перших електрокарах (таких, як Nissan Leaf), акумулятори дуже швидко зношуються, а запас ходу зменшується. 

Автомобілі, які здавали в оренду

Такі автомобілі могли використовувати кілька водіїв протягом кількох років.

Такі машини зазвичай не бережуть, а отже на момент продажу ззовні вони можуть здатися красивими, але всередині вони не в найкращому стані.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як економити паливо в автомобілі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ