Домашня автомийка: як самостійно помити машину – поради

Однією з важливих якостей, які роблять автівку привабливою – її чистота. Якісне обслуговування на автомийках потребує витрати немалих коштів, а щоб ваш транспорт постійно мав охайний вигляд, цю послугу варто використовувати близько 2-3 разів на місяць.

Щоб зробити цей процес економним та, певним чином, більш якісним "Дивогляд" радить вдатися до власноручної мийки машини. А щоб вона була легкою – скористайтеся порадами, що наведені у цьому матеріалі.

Перш за все переконайтеся у наявності необхідного інвентарю. Зокрема, підготуйте заздалегідь:

  • велику кількість проточної води та гнучкий шланг із різними розпилювачами;
  • спеціальний миючий засіб та відро для його розведення;
  • м'які чисті губки та серветки (2-3 шт);
  • засіб для стекол та дзеркал на основі воску та ганчірки (2-3 шт).

Надавайте перевагу перевіреним засобам, які не залишатимуть на поверхні розводів. Також, рекомендується періодично змінювати губки та ганчірки, щоб остаточно позбутися бруду.

Якщо усі перелічені вище предмети знаходяться поруч із вами – розпочинайте мийку. Традиційно, рекомендується починати з верхньої частини – даху. Потім перейдіть до капоту, а нижню частину, пороги та диски залиште на кінець. 

мийка автомобіля
мийка автомобіля
Фото: Shutterstock

Для початку розмочіть шар пилу і засохло бруду, які знаходяться на автомобілі. На цьому етапі вам достатньо лише кілька разів полити машину водою. Не рекомендується використовувати губку, а тим паче щітку, оскільки вони можуть утворити подряпини. 

Після цього розчиніть у відрі з водою миючий засіб та нанесіть його на поверхню. За наявності сильних забруднень – не намагайтеся одразу ж прибрати їх. Краще нанесіть поверх них піну з миючого розчину та залиште на кілька хвилин, однак не давайте хімії висихати. Коли бруд із легкістю прибиратиметься – ополосніть це місце водою та продовжуйте мийку. 

мийка автомобіля
мийка автомобіля
Фото: Shutterstock

Не забувайте постійно змінювати губки, щоб не залишати на поверхні сліди бруду та розводів. Коли ви остаточно очистите поверхню від миючого засобу та піни – протріть її чистою сухою серветкою та розпочинайте очищення стекол, дзеркал та блискучих поверхонь. Для цього візьміть чисті губку та ганчірку й спеціальну рідину на основі воску. Цей миючий засіб позбавить ваш транспорт від плям та розводів.

мийка автомобіля
мийка автомобіля
Фото: Shutterstock

А ви вдавались колись до домашньої мийки автомобіля?

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як правильно обрати літні шини для авто.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше