Принцеса Діана

Все розуміла: що казала принцеса Діана про майбутнє королеви Камілли

princessdianalovely / Instagram

"Слова Діани виявилися абсолютно точними"

Перша дружина короля Чарльза III, коли він ще був принцом Уельським, передбачила, що його шлюб із Каміллою Паркер-Боулз виявиться міцним. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Express.

Принцеса Діана була у шлюбі з принцом Чарльзом з 1981 до 1996 року, хоча фактично вони розійшлися у 1992-му. Вона усвідомлювала, що її чоловік завжди кохав іншу жінку, і нічого не могла з цим зробити.

Одного разу принцеса Уельська зробила передбачення щодо Камілли, яке згодом збулося. Про це пригадала королівська експертка Дженні Бонд, яка багато років висвітлювала життя королівської родини.

Саме вона розповіла про одну з бесід з Діаною у Кенсінгтонському палаці, що відбулася перед скандальним інтерв'ю принцеси для програми "Панорама" з Мартіном Баширом у 1995 році.

"Для Камілли це справді була найнеймовірніша подорож, але, по суті, це проста історія кохання між двома людьми, які потрапили в дуже складну ситуацію. Я часто згадую той день, коли я сиділа з Діаною в її вітальні, і вона сказала мені, що визнає, що Камілла завжди була і завжди буде коханням всього життя Чарльза. Вона сказала, що розуміє, що будь-який шлюб, який міг би укласти Чарльз, не був би таким міцним, як його стосунки з Каміллою", – поділилася вона.

Тоді принцеса Уельська описала свою головну "суперницю" як "вірну, стриману і таку, що заслуговує на певну форму визнання".

"Я думаю, що всі ці роки слова Діани виявилися абсолютно точними", – підкреслила кореспондентка.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що унікальне архівне фото принцеси Діани сколихнуло мережу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ