Хлопчик

"Це я у понеділок вранці": мережу розвеселили фото зі "злим малюком"

Drawing In Light Photography / Facebook

Хлопчик народився з вагою 5 кг

Джессіка Манді з Цинциннаті (штат Огайо, США) організувала стандартну фотосесію для свого новонародженого сина Трента, але несподівано створила новий мем в Інтернеті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сторінку Drawing In Light Photography в Facebook.

Цей малюк відразу привернув увагу, адже його вага при народженні становила 5 кг, що значно більше за середню вагу новонароджених, яка коливається від 3,3 до 3,5 кг.

"За 10 років я зробила фотографії сотень немовлят і маю багато прекрасних знімків, але жоден з них не може зрівнятися з виразом обличчя цього маленького чарівника", – поділилася фотограф Лорен Карсон.

З кожним новим знімком обличчя Трента ставало все похмурішим: навіть у костюмі милого лисеняти він не посміхався, хоча й не вередував та не плакав. Невдовзі після закінчення фотосесії малюк нарешті заснув. На щастя, вдалося зробити кілька "нормальних" світлин під час сесії.

"Хоча він виглядав похмуро і сердито, насправді був схожий на плюшевого ведмедика", – додала Карсон.

Кумедні фотографії швидко поширилися мережею, і фотографку навіть запросили на популярне американське шоу "Доброго ранку, Америко", де її роботи побачили три мільйони глядачів. Там Лорен розповіла, що за словами мами Трента, хлопчик часто корчить подібні гримаси.

Інтернет-користувачі змагалися в дотепності.

  • "Він народився з іпотекою";
  • "Цей світ викликає у мене такі ж відчуття";
  • "О, це точно я у понеділок вранці".

Раніше "Дивогляд" розповідав, як кішка шокувала господарів своєю реакцією на появу в них дитини.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ