Блогер придбав загадкову коробку з яйцями та був вражений, хто згодом вилупився – фото й відео

Ютубер BioLife нещодавно поділився з аудиторією своїм досвідом купівлі "випадкових яєць рептилій", за якими він спостерігав "впродовж наступних 60 днів"

Цей автор контенту, на ім'я BioLife, відомий своїми документальними мініфільмами про рептилій та земноводних, набув популярності після першого відео, де глядачів приємно здивувало те, що вилупилося з яєць.

Істоти, які вилупилися, можуть жити від 10 до 15 років

Перед початком свого експерименту, він скористався ліхтариком на задній панелі свого смартфона, щоб перевірити, чи яйця були життєздатними або готовими до вилуплення. За його словами, використовуючи ліхтарик від телефону, можна просвітити яйце і перевірити, чи є у ньому щось.

Він також додав, що під час цього процесу треба бути дуже обережним, щоб не пошкодити яйця або не упустити їх. Коли він просвітив яйця ліхтариком, він побачив, що всередині щось є, але не міг точно сказати, що саме.

Видиме яскраве почервоніння форми свідчило про те, що яйце було плідним. Одне з яєць, яке він перевірив окремо, мало тіло або хвіст, готовий до вилуплення. Його внутрішність не була червоною, а мала інший колір, характерний для розвитку ембріона.

Дочекавшись моменту, коли яйця вилупляться, блогер виявив, що з них вийшли пенангські гекони. Ці гекони можуть жити від 10 до 15 років і виростають до 9-10 см у довжину. Їх повноцінний розвиток триває від 8 до 10 місяців.

Яйця
Яйця
Фото: YouTube / BioLife

Ютубер розповів, що пенангські гекони є виключно жіночим видом, який розмножується без участі самців. Вони стимулюють яйцекладку, перебуваючи поруч з іншими пенангськими геконами або навіть самостійно, виводячи своїх клонів протягом життя.

Попри початкові побоювання, рептилії добре адаптувалися до нового середовища в невеликому тераріумі та харчуються цвіркунами й мухами.

Загалом, ютубер задоволений їхнім розвитком і зазначив, що не помітив жодних проблем з геконами, сподіваючись, що так буде й надалі. Він зауважив, що ці гекони, хоч і малі, впевнено почуваються, коли він бере їх на руки або годує мухами. На завершення він підкреслив, що ця подорож принесла йому багато нового досвіду, яким він поділився зі своїми глядачами.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як курка вперше знесла яйце та шокувала свою господарку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше