Google Maps

Поліція завдяки Google Maps дізналася трагічну правду про розслідування, яке тривало 2 роки – фото

Unsplash

Справа була пов'язана зі зникненням 83-річної жінки

Поліція планувала закрити справу Полетт Ландріє з Бельгії, розслідуючи її зникнення протягом двох років, але прорив стався, коли один з офіцерів вирішив використати Google Maps для пошуку її будинку. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Співробітники правоохоронних органів майже втратили надію і планували закрити справу стосовно 83-річної жінки, але увага офіцера до деталей дозволила зробити відкриття.

Один з поліцейських помітив жінку на знімку, де вона виходила зі свого будинку. Він зауважив, що на той самий час команда Google Maps працювала у їхньому районі, фотографуючи вулиці. Ця зустріч дала нові сліди, які допомогли поліції знайти її тіло всього за кілька ярдів від її будинку.

Встановлено, що 83-річна жінка, яка страждала від хвороби Альцгеймера, часто виходила з дому, іноді стукаючи до сусідів. Її зникнення у 2020 році призвело до широкомасштабної пошукової операції, але всі спроби були невдалі.

Сім'я припускала, що вона впала в річку Мез. Та лише у 2022 році поліцейський знайшов на Google Maps фото, що показувало останні миті її життя. Офіцери негайно вирушили на місце та виявили її тіло неподалік від сусідського саду.

Розслідування показало, що жінка впала і загинула. Цю історію недавно виклали в відеоролику на YouTube каналі Chilling Scares. Багато глядачів дивувалися, чому поліція не змогла знайти її протягом двох років.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Google Maps з'явилися нові функції.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ