Вела розкішне життя та страждала від алкоголізму: цікава історія найнебезпечнішої жінки у світі

Для здобуття статусу "найнебезпечніша жінка у світі" потрібно зробити багато нетипових вчинків

Мері Енн Дуіньян, відома також як Мей Черчилль чи "Чикаго Мей", прибула з Європи до США і назад, під час чого стала однією з найвідоміших злочинниць початку XX століття та "королевою шахраїв", як вона сама себе називала. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Big Think.

Шантаж, шахрайство та інше

Народилася Мері Енн Дуіньян у 1871 році в Ірландії. Проте у 1890 році вона вирішила переїхати до США, як і багато інших ірландців. На відміну від багатьох, кого бідність тягнула за кордон у пошуках кращого життя, Мей викрала всі заощадження родини та здійснила трансатлантичну подорож першим класом.

Після прибуття до Нью-Йорка, вона переїхала до Небраски, де вийшла заміж за Дала Черчилля. Вбивство чоловіка змусило її переїхати до Чикаго в 1893 році, де вона прийняла прізвисько "Чикаго Мей".

У цей час місто перебувало в економічній кризі, і багато мешканців виживали, відчуваючи гостроту безробіття. Мей, як і багато інших жінок, зайнялася проституцією, щоб вижити. Проте вона також відома своїми шахрайськими схемами, обіцяючи чоловікам безкоштовний секс, а потім грабуючи їх.

Мері Енн Дуіньян
Мері Енн Дуіньян
Фото: http://bigthink.com

Пізніше вона повернулася до Нью-Йорка, де продовжила свою злочинну діяльність, включаючи шантаж. Вона використовувала компромат, щоб вимагати гроші від своїх жертв, погрожуючи розголосом чи вигаданою небезпекою. Її схеми працювали як у Північній, так і у Південній Америці, дозволяючи їй жити розкішно.

Однак навіть успішному злочинцю потрібно знати, коли втекти. "Чикаго Мей" вирішила втекти до Європи, коли поліція почала докладати зусиль для її затримання.

У Лондоні вона зустріла Едді Герена, і разом вони здійснили крадіжку в офісі American Express у Парижі. Хоча її заарештували в Лондоні, Мей повернулася до Франції, де отримала п'ять років в'язниці. Проте вона не залишилася в ув'язненні довго – вона спокусила та шантажувала тюремного лікаря, внаслідок чого той був змушений підписати медичну довідку про її вихід на свободу в середині терміну ув'язнення.

Після ще одного арешту за спробу вбивства Герена, Мей повернулася до США, але вже не могла насолоджуватися розкішним життям через проблеми зі здоров'ям і алкогольну залежність. Вона померла у 1929 році від ускладнень після операції.

Її життя було відображенням часів, у які вона жила. Для ірландських жінок XIX століття вихід за межі країни або одруження часто були єдиною можливістю. Мей обрала альтернативний шлях, але її мотиви та дії залишаються таємницею.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік вирощує в себе вдома "найнебезпечнішу рослину в світі" та просить не називати його божевільним.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше