Брюс Вілліс з донькою Таллулою Вілліс

"Це змінило моє життя": молодша донька Брюса Вілліса та Демі Мур розповіла про свій невиліковний діагноз

buuski / Instagram

"Це перший раз, коли я публічно поділилася своїм діагнозом"

Наймолодша донька невиліковно хворого Брюса Вілліса та Демі Мур – Таллула Вілліс, зізналася про свій страшний діагноз, передає "Дивогляд".

У своєму Instagram дівчина оприлюднила архівне відео, на якому вона маленька сидить на руках у батька. Під фрагментом дівчина неочікувано написала:

"Скажи мені, що ти аутист, не кажучи, що ти аутист", – йдеться у дописі дівчини.

Користувачі мережі у коментарях під дописом висловили своє занепокоєння, а дехто написав слова підтримки та дякував, що дівчина наважилася відкрити цю таємницю публіці.

Пізніше Таллула Вілліс розповіла, що дізналася про свій діагноз влітку минулого року. Така новина сильно шокувала дівчину і всю родину, яка наразі переймається щодо стану здоров'я Брюса Вілліса, якому раніше діагностували невиліковну лобно-скроневу деменцію.

"Насправді це перший раз, коли я публічно поділилася своїм діагнозом. Дізналася влітку 2023 року і це змінило моє життя", – написала Туллула.

Як наразі почувається молодша донька Брюса Вілліса та де перебуває дівчина – не розголошують.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що зірка "50 відтінків сірого" Джеймі Дорнан потрапив у лікарню на відпочинку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ