Кохання

Ви теж можете це робити: як давня шотландська традиція проникає в наше повсякденне життя

Shutterstock

Назва цієї традиції може виглядати дотепною і незнайомою

Традиція з Шотландії XIX століття відродилася на хвилі TikTok-трендів – користувачі з захопленням публікують свої історії про заняття геркл-дюрклом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Хештег "Hurkle Durkle" швидко набув шаленої популярності на цій платформі, зібравши понад 5,5 мільйонів переглядів. Хоч це слово може виглядати дотепним і незнайомим, але фактично, геркл-дюркл був частиною повсякденного життя багатьох людей у різний час.

Ця традиція з Шотландії полягає в тому, щоб безцільно пролежати в ліжку, навіть коли настав час вставати.

Часто ми відчуваємо себе винними за те, що не хочемо вставати з ліжка відразу після сигналу будильника, але шотландці закликають нас приймати цю звичку без самобичування. В перекладі з шотландського "hurkle durkle" означає "лежати в ліжку або байдикувати, коли потрібно вставати".

@groundedinneutral

Для багатьох людей по всьому світу стало справжньою несподіванкою дізнатися, що вони практикують цю шотландську традицію, навіть не усвідомлюючи цього.

Раніше психолог розповів, чому важливі традиції та як бути, коли про них забувають.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ