Джо Байден

"Лол, привіт, гайз": Джо Байден з'явився у TikTok, попри заборону в США – відео

Facebook / Офіс Президента України

Байден відповів на питання про вибір між собою і колишнім президентом Дональдом Трампом на наступних виборах

Президент США Джо Байден дебютував у TikTok, розмістивши відео із відповідями на питання про Суперкубок, ймовірно спрямоване на залучення уваги молодих виборців до своєї передвиборчої кампанії. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Hill і AP.

У 30-секундному кліпі Байден з'являється у себе вдома, дивлячись Суперкубок і відповідаючи на серію питань про матч. В описі до відео з гумором написано:

"Лол, привіт, гайз"

На запитання асистента Байден висловив відданість команді "Філадельфія Іглз", ігноруючи "Канзас-Сіті Чіфс" та "Сан-Франциско 49", вказуючи на вибір першої леді. Сміючись, Байден відповів на питання про вибір між ним і колишнім президентом Дональдом Трампом на наступних виборах, звісно, вибравши себе.

@bidenhq

TikTok став популярним інструментом серед демократичних законодавців, попри республіканські звинувачення у зв'язках його материнської компанії ByteDance з урядом Китаю. Ніккі Гейлі, одна з конкурентів Байдена від Республіканської партії, виступила з закликом до уряду США заблокувати додаток через загрози психічному здоров'ю молоді та занепокоєння через втручання Китаю.

Запуск передвиборчої кампанії Байдена в TikTok має на меті здобути підтримку серед молоді, основної аудиторії додатка. За словами представників виборчої кампанії Байдена, вони дотримуватимуться передових заходів безпеки та впроваджуватимуть протоколи безпеки.

Цікаво, що президент користуватиметься цією соцмережею попри те, що сам висловлював занепокоєння щодо нацбезпеки цієї платформи та заборонив її використання на федеральних пристроях. Обмежені винятки стосувалися правоохоронців, служб нацбезпеки та досліджень у сфері безпеки.

Помічники Байдена стверджують, що він особисто не приєднається до TikTok, як і інші члени його адміністрації, бо профіль BidenHQ буде повністю вести команда виборчої кампанії, яка намагатиметься достукатись зокрема до молодих виборців.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США перший штат заборонив соцмережу TikTok.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ