Національний банк України (НБУ)

НБУ вводить в обіг пам'ятну монету "Кохання" – відео

Shutterstock

Тираж становить 50 000 штук

У День святого Валентина, 14 лютого, Національний банк вводить в обіг пам'ятну монету "Кохання". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу банку.

Пам'ятна монета "Кохання" створена з нейзильберу і має номінал 5 гривень. На лицьовій стороні зображена троянда у форму серця.

"Її пелюстки – це слова "кохання", написані найпоширенішими мовами світу. Це додатково підкреслює універсальність та безмежність цього почуття, яке не знає ані кордонів, ані мовних бар'єрів", – розповіли в НБУ.

Зворотний бік монети прикрашає зображення серця, з центру якого випромінюються хвилі, що означає безкрайність кохання та його здатність дотягнутися до найпотаємніших глибин душі. 

З 14 лютого 2024 року монету можна буде купити через онлайн-магазин Національного банку, а також у партнерських банках на етапі її розповсюдження. Кількість монет, що випускаються, обмежена 50 000 примірниками.

Раніше ми розповідали, що НБУ напрацьовує рішення про обмеження карткових переказів і запровадження граничних лімітів переказу готівки через термінали.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ