Туалет

Жовті плями в унітазі та ванні: як швидко та просто їх прибрати

Shutterstock

Видалити такі сліди буває важко, навіть використовуючи спеціалізовані засоби для чищення

З плином часу на поверхнях ванн, раковин та туалетів неминуче з'являються неприємні жовті сліди, які формуються через тривалий вплив води, насиченої хлором та металами. Про це повідомляє "Дивогляд".

Видалити такі сліди буває важко, навіть використовуючи спеціалізовані чистильні засоби. Проте, існують доступні рішення, які ефективно справляються з жовтизною, не пошкоджуючи поверхню.

Щоб видалити жовті плями, можна використовувати соду, воду та нашатирний спирт. Спочатку потрібно приготувати пасту з соди та води, потім нанести її на забруднені ділянки та залишити на годину. Після цього ретельно змити водою. Для посилення ефекту, замість води можна додати аміак до соди, нанести отриману суміш на плями на 20 хвилин, а потім змити. Така обробка зробить сантехніку ідеально чистою.

Використання оцту також є ефективним способом. Змочіть рушник в оцті, покладіть його на жовті місця на годину, після чого плями зникнуть з керамічної поверхні.

Лимонна кислота допоможе відбілити ванну. Наповніть ванну водою, додайте 2-3 пачки лимонної кислоти, залиште на ніч. Вранці злийте воду та помийте ванну – жовті плями зникнуть.

Для видалення жовтих розводів можна використовувати відбілювач "Білизна". Акуратно обробіть забруднені ділянки, залиште на 15 хвилин, після чого добре змийте водою. Цей метод дозволяє швидко позбутися від жовтизни, повертаючи сантехніці первісний вигляд.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як очистити духовку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ