"Я просто роблю все, що можу": 99-річна плавчиня стала автором одразу трьох світових рекордів – відео

99-річній канадській плавчині Бетті Брюссель вдалося встановити три світові рекорди у своїй віковій групі

Жінка проплила дистанцію 400 метрів вільним стилем за 12 хвилин 50,3 секунди. Вона випередила минулого рекордсмена приблизно на 4 хвилини, що дозволило Бетті стати автором нового рекорду на дистанції 50 метрів на спині з часом 1:24,91 і на дистанції 50 метрів брасом вона показала час 1:56,22. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian і Washington Post.

Попри те, що плавчині 99 років, її віднесли до вікової групи 100–104 роки, бо плавання пов'язане з роком народження – для Брюссель це 1924 рік.

"Мені дуже подобається плавати. Мені подобалося відчуття ковзання по воді, і це змушує мене почуватися дуже добре", – прокоментувала своє досягнення.

Попри ці рекорди, 99-річна жінка називає себе лінивою, бо з'являється у басейні два рази на тиждень і не приділяє час жодним вправам. Також їй байдуже на нагороди, які знаходяться у неї вдома.

"Я навіть не думаю про рекорди. Я просто плаваю. Я просто роблю все, що можу. А якщо я виграю, я буду тішитися перемозі. Але якщо я добре проводжу час, я щасливіша. Втім, з усією цією увагою та цими записами я навіть починаю трохи пишатися собою", – додала Брюссель.

Цікаво, що жінка не завжди займалася плаванням. Її дитинство пройшло у родині з 12 людей, а тому у неї було мало часу для свого хобі.

Під час Другої світової війни Бетті була підлітком і доглядала за своїми братами та сестрами. Частина з них вчилася плавати в каналах поблизу Амстердама.

Брюссель не ходила на плавання до 1982 року, поки не вийшла на пенсію. За її словами, у часи Другої світової плавання було для неї справжнім випробуванням.

За словами її тренера Стенлі Вілсона, у його підопічної завжди багато сил і енергії. Коли він тренує, то просто задля уникнення травм слідкує за тим, щоб жінка не займалася нічим контрпродуктивним.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 101-річний ветеран армії США поділився своїм нетиповим секретом довголіття.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше