Телемарафон "Єдині новини"

В ефірі телемарафону "Єдині новини" показали мапу росії з АР Крим у складі – фото

фото РБК-Україна

"Команда визнає свою відповідальність"

У рамках українського телемарафону "Єдині новини" показали мапу росії з Автономною Республікою Крим у складі країни, передає "Дивогляд".

Карту показали під час ефіру 16 січня в сюжеті "Комунальний колапс шириться росією". На телеканалі "Ми-Україна" вже прокоментували цей випадок:

"Сьогодні в ефірі Загальнонаціонального марафону "Єдині новини" в слоті "Ми-Україна" вийшов сюжет про "Комунальний колапс в Росії". У сюжеті дійсно була зображена карта Росії, на якій помилково позначений український півострів Крим. Це груба помилка. Команда визнає свою відповідальність", – йдеться у коментарі.

Над сюжетом під назвою "Комунальний колапс шириться росією" працювала журналістка Олена Гончаренко. Епізод присвятили відсутності опалення у деяких регіонах російської федерації.

Також варто відмітити, що дані Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) демонструють значне зменшення довіри до національного телемарафону "Єдині новини". У травні 2022 року інформації з телемарафону довіряли 69% опитаних українців, у жовтні 2023-го цей показник зменшився до 48%, а у грудні-2023 – до 43%.

довіра до телемарафону
довіра до телемарафону
Фото: Київський міжнародний інститут соціології (КМІС)

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що на російському телебаченні транслювали звернення Зеленського.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ