Плавець акули

Учені знайшли величезний зуб мегалодона на дні океану – фото

Shutterstock

Зуб дуже гострий і має деякі пошкодження

Науковці виявили на дні Тихого океану величезний зуб акули Мегалодон, передає "Дивогляд" із посиланням на ScienceAlert.

Експерти використали підводний апарат дистанційного керування, за допомогою якого помітили величезний зуб хижака з роду Otodus, що стирчить із піску на дні Тихого океану.

Проведений аналіз продемонстрував, що зуб дуже гострий і має деякі пошкодження. На думку фахівців, знахідці може бути близько 3,5 млн років.

Варто відмітити, що найдавніші скам'янілості мегалодона були виявлені приблизно 20 млн років тому. Упродовж 13 млн років ця акула була найстрашнішим і найбільшим хижаком в океані, поки 3,6 млн років тому не вимерла.

Знавці зазначають, що мегалодон виростав до 15-18 м у довжину. Таким чином, він був утричі довшим за найбільшу зареєстровану білу акулу. Однією з причин таких гігантських розмірів хижака могло бути середовище його проживання: істоти, що жили в холодній воді, виростали до більших розмірів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Канаді врятували рибалку, який 13 днів дрейфував у Тихому океані на плоту.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ