Іспит

На уряд Південної Кореї подали до суду, бо викладач закінчив іспит на 90 секунд раніше

Shutterstock

Студенти вимагають по $15,4 тисячі

У Південній Кореї студенти вирішили подати до суду на уряд після того, як вступний іспит до коледжу закінчився на 90 секунд раніше запланованого терміну. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Вступний іспит до коледжу, відомий як сунин, – це 8-годинний марафон, під час якого складають іспити одразу з кількох предметів. Сунин вважається одним з найскладніших іспитів у світі та є важливим не тільки для навчання в університеті та подальшої роботи, але й для майбутніх стосунків.

Під час іспиту вживають певні заходи, щоб студенти могли краще сконцентруватися. Наприклад, закривають повітряний простір країни та відстрочують відкриття фондового ринку.

Результати іспиту 2023 року опублікували 8 грудня. Вчора, 19 грудня, як мінімум 39 студентів подали позов, бо, за їхніми словами, дзвінок активували на 90 секунд раніше, коли відбувався перший іспит з корейської мови.

Під час екзамену деякі студенти одразу висловили протест, але заявили, що педагоги все одно забрали їхні папери. Перед тим, як почалося наступне заняття, керівники вирішили визнати помилку та повернути 1,5 хв під час обідньої перерви.

Однак студентам було дозволено тільки заповнити порожні рядки, але змінювати відповіді вони не могли. За словами підлітків, через пригнічений стан їм було важко зосередитися під час наступних іспитів, а деякі з них взагалі здалися та повернулися додому.

Внаслідок цього студенти вимагають по 20 млн вон ($15,4 тис) для кожного – саме стільки становить вартість річного навчання у коледжі. За словами їхнього адвоката, помилка у часі мала вплив на інші іспити студентів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що викладач чеського університету закликав студентку з рф повалити путіна, щоб скласти іспит.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ