Ентоні Гарнетт і Софія Каркадим

Українська біженка, яка спокусила британця, постала перед судом – жінку виселили з квартири

sonya_dobrvlsk / Instagram

Екскоханий українки звинуватив її у надмірній схильності до алкоголю та жорстокому поводженні

Українську біженку Софію Каркадим, яка закрутила з сімейним британцем, силоміць виселили з квартири. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star, жінка постала перед судом.

23-річна українка приїхала у Велику Британію і закрутила роман з 30-річним одруженим чоловіком Ентоні Гарнетт за 10 днів після того, як Тоні та його дружина Лорна Гарретт прихистили її у своїй квартирі у Бредфорді. Пара закохалася і вже у травні 2022 року разом переїхала до орендованої квартири у тому самому місті.

Однак, щастя тривало недовго і вже у вересні Тоні кинув українку, звинувативши її у надмірній схильності до алкоголю та жорстокому поводженні. Разом із цим, Тоні стверджував, що Софія сильно ревнувала його до дітей.

У понеділок, 4 грудня, українка постала перед світовим судом Бредфорда, а раніше вона визнала себе винною у нападі на працівника служби екстреної допомоги, коли її намагалися виселити з дому ексбойфренда.

Поліцейські декілька разів намагалися забрати жінку, але вона відмовлялася йти. Тоді поліцейський Ендрю Джординсон одягнув на Софію наручники, але їй вдалося викрутитись. Після Джординсон та його колега схопили її та винесли з квартири, скувавши їй руки за спиною.

"Обвинувачена подивилася донизу, а потім вкусила мене за руку між великим та вказівним пальцями правої руки. Я скрикнув і штовхнув її на підлогу, щоб вона не вкусила знову", – сказав на суді працівник поліції.

"Вона (Софія – ред. Дивогляд) кричала дорогою до поліцейської дільниці", – сказала прокурорка Шабіна Тадж.

Адвокатка українки спробувала виправдати агресивну поведінку підлеглої щодо поліцейських, мовляв "вона пила і щойно дізналася, що її друга в Україні було вбито".

Також на суді стало відомо, що після розлучення з Тоні Софія повернулася в Україну, а у Бредфорд приїхала спеціально для розгляду судової справи.

Голова колегії Браян Аутло відмітив, що ситуація Софії була "незвичною". Жінці наказали виплатити компенсацію у розмірі 150 фунтів стерлінгів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що приблизно 5 тисяч українських біженців можуть втратити дах над головою в одній з країн Європи.

Дивіться також відео 5 каналу: Історії про відьом, опришків та Івана Франка! Інтерактивне підземелля у Ратуші Івано-Франківська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ