Місце розкопок

Стародавній храм язичників: вчені зробили цікаве відкриття у Великій Британії (фото)

Suffolk County Council

Дослідження провели 200 добровольців і археологи

У данському графстві Саффолк (Велика Британія) археологам вдалося розкопати 1400-річні залишки споруди. Це язичницький храм або інший культовий об'єкт. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

Знахідку виявили, коли вони досліджували некрополь Саттон-Ху. Ця територія була зайнята людьми приблизно у VII столітті. Коли у 1939 році на цьому місці виявили некрополь, вченим вдалося знайти там 18 курганів та англосаксонський корабель.

Нещодавно 200 добровольців і археологи розкопали фундамент потенційного храму та ще двох сусідніх дерев'яних будівель. Комплекс має загальну площу в розмірі 15 гектарів.

На думку науковців, ці споруди належали родині короля Редвальда. Він перейшов із язичництва до християнства, але вирішив зберегти язичницький храм.

Поблизу об'єктів був 1,5-кілометровий рів та ознаки поселення. Окрім цього, археологи знайшли форму з обпаленої глини, якою користувалися, щоб відливати кінську збрую та утилізувати відходи, що є свідченням розвитку металообробки у VII столітті.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені виявили підводну гору, що вдвічі більша за найвищу будівлю на Землі.

Дивіться також відео 5 каналу: Після фронту – власна справа! Колишній військовий відкрив ветеринарну клініку у Львові

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ