Рекордсменка

Три години на миття: жінка з Індії має найдовше волосся у світі – фото й відео

Guinness World Records

Вона не стригла волосся з 14 років

До Книги рекордів Гіннеса потрапила 46-річна мешканка Індії завдяки довжині свого волосся – 236,22 см. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт премії.

Сміта Шрівастава зі штату Уттар-Прадеш не стригла волосся з 14 років. За її словами, вона надихалася мамою і зачісками індійських акторок 1980-х років.

"В індійській культурі богині традиційно мали дуже довге волосся. У нашому суспільстві вважається несприятливим стригти волосся, тому раніше жінки відрощували волосся. Довге волосся підкреслює красу жінки", – поділилася вона.

Рекордсменка
Рекордсменка
Фото: Guinness World Records

46-річна жінка не планує стригтися найближчим часом, навпаки, вона хоче доглядати за своїм волоссям стільки, скільки зможе. Зазвичай Сміта миє голову двічі на тиждень. Весь процес, включаючи миття, підсушування, розчісування та укладку, займає до трьох годин щоразу.

Іноді її волосся застрягає під ногами під час ходьби, внаслідок чого воно ламається. Однак Сміта обов'язково збирає всі ці пасма. 

Раніше "Дивогляд" розповідав, що 9-місячний українець встановив рекорд, відростивши дуже довге волосся.

Дивіться також відео 5 каналу: ПОЛЬСЬКІ ВОЛОНТЕРИ допомагають БЕЗПЕРЕСТАНКУ! Як саме та чому це роблять?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ