Волосся

З феном чи без: як сушити мокре волосся, щоб не завдати йому шкоди – поради

Shutterstock

Для більшості це стане несподіванкою!

Використання фену значно пришвидшує процес підсушування волосся. Водночас, воно має певні недоліки, на які варто звернути увагу. "Дивогляд" знайшов відповідь на запитання, як треба сушити мокре волосся, щоб не завдати йому шкоди. 

Перш за все, запам'ятайте, що розчісувати мокре волосся можна лише гребінчиком з широкими зубцями. В іншому випадку ви можете вирвати значну частину волосин, або поламати їх.

Щодо підсушування волосся, то ось вам цікавий факт: науковець з Кембриджського університети на ім'я Тім Мур тривалий час досліджував цей процес і прийшов до думки – використання фену може бути корисним.

Експерт пояснив свою гіпотезу наступним чином: після миття волосся його кутикули намокають і розтягуються, що не є добре. Тому краще сушити його відразу після миття. 

Разом із цим Тім Мур категорично не рекомендує спати з мокрим волоссям, оскільки через постійне тертя об подушку воно стає більш тонким і ламким. Такий самий результат ви спостерігатимете, якщо вийдете з мокрим волоссям на вулицю.

Як правильно сушити волосся феном?

Головна порада: після миття не тримайте волосся довго в рушнику. Це може створити парниковий ефект, а після підсушування ви отримаєте жирний блиск.

  1. Температура. Не рекомендується сушити волосся гарячим повітрям. Найкраще використовувати середню температуру;
  2. Швидкість також краще встановити на середню позначку, щоб не допустити пересушення волосся;
  3. Відстань між феном і вашою головою повинна бути не менше, ніж 20 см. Це необхідно для того, щоб гаряче повітря не нашкодило цибулинам;
  4. Час має значення! Пряме волосся варто сушити не більше 7 хв, а кучеряве – не більше 12 хв.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як приготувати ефективну маску від посічених кінчиків волосся вдома.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ