Купання

Дівчина два роки не мила голову шампунем та іншими засобами і вразила результатом

Shutterstock

Дівчина розповідає, що після того, як перестала використовувати засоби по догляду, її волосся повністю змінилося

Американка не мила голову шампунем кілька років і продемонструвала результат цього експерименту, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

24-річна дівчина на ім'я Енні Бреннан два роки тому повністю відмовилася від використання шампуню. Спочатку вона зробила більші інтервали у днях між миттям голови, а коли перерва почала становити 2 тижні – стала використовувати сухий шампунь.

"Три місяці стали для мене переломним моментом, після чого волосся перестало повністю жирніти. Попередньо був момент, коли у мене з'явилася лупа на тиждень, але я просто змила її водою", – розповідає дівчина.

Еммі розповідає, що після того, як перестала використовувати засоби по догляду за волоссям, почала помічати покращення шкіри голови. Зокрема, у неї зникли подразнення, лупа та лущення.

Сьогодні ж волосся дівчини має бездоганний вигляд: м'яке, чисте і без жирного блиску. Коли вона відвідує салон, перукарі висловлюють своє захоплення станом волосся Енні і не вірять, що вона взагалі не використовує засоби по догляду за ним.

"Кожен завжди просить понюхати волосся, тому що їм цікаво. Всі думають, що волосся має запах поту або жиру, але воно просто нічим не пахне – так, як твоя шкіра нічим не пахне", – розповідає вона.

Дівчина миє волосся водою двічі на тиждень і цього достатньо для збереження його здоров'я і чистоти.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що дівчина не користувалася шампунем 16 місяців.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ