Сивіння

Чинники, що провокують ранню сивину – на що треба звернути увагу

Shutterstock

Є методи, які допоможуть запобігти цій проблемі

Раннє посивіння – поширена проблема нашого часу, котра зустрічається навіть у підлітків. Це обумовлено багатьма факторами, про які розповіли в NDTV Doctor.

Харчовий дефіцит

В наш час багато людей живуть в шаленому темпі, що безпосередньо впливає на стрімкий ріст популярності фастфуду.

Одна із його проблем – недостатня кількість поживних речовин, внаслідок чого його прихильники можуть страждати від дефіциту вітамінів D та В12, цинку та заліза.

Сивіння
Сивіння
Фото: Shutterstock

Вищезазначені фактори можуть спровокувати ранню появу сивини, тому краще почати збалансовано харчуватися.

Генетичні проблеми

Вони є основною причиною передчасного посивіння. Вік, з якого людина починає сивіти, також визначається расою та етнічною приналежність. Наприклад, азіати в основному починають сивіти першими.

Сивіння
Сивіння
Фото: Shutterstock

У цьому випадку з раннім посивінням боротися неможливо.

Паління

Така негативна звичка, як куріння, наносить шкоду майже всім органам. Через нього в організмі збільшуються в кількості вільні радикали, які безпосередньо провокують передчасне посивіння.

Куріння
Куріння
Фото: Shutterstock

Через них сонячне світло завдає більшої шкоди волоссю, а тому якщо ви палите, то краще не перебувати довго на сонці, а також використовувати сонцезахисний крем і головний убір.

Хімічні речовини

Використання фарб та інших засобів для волосся також погіршує ситуацію. Через велику кількість хімікатів бажано використовувати продукт найвищої якості.

Також волосся може передчасно сивіти, якщо у людини вітиліго (хронічне захворювання шкіри) або розлад щитовидної залози. Ці хвороби потрібно виявляти та боротися з ними, що зменшить їх негативний вплив на здоров'я.

Стрес

Стрес
Стрес
Фото: Depositphotos

Його вплив можна побачити за станом шкіри та волосся, бо через нього з'являється лупа, випадає волосся і людина починає рано сивіти.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що елемент одягу може впливати на досягнення оргазму.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ