Гроші

Американець зірвав джекпот у розмірі $1,35 млрд, але згодом подав до суду через "непоправну шкоду"

соцмережі

Чоловік обурений і страждає через дії близької людини

У США чоловік зірвав лотерейний джекпот $1,35 млрд, після чого вирішив судитися з мамою своєї доньки, бо вона розповіла його родичам про виграш. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на People.

Щасливчик придбав квиток 13 січня в місті Лебанон (штат Пенсільванія), а після виграшу обрав отримання одноразової виплати у розмірі $723 564 144 (без урахування податків). Однак згодом все пішло не за планом.

Під час суду встановили, що відповідачка на ім'я Сара Сміт підписала угоду про нерозголошення інформації про виграш батька своєї дитини до червня 2032 року, коли їхня донька досягне 18-річного віку. Однак коли вона розмовляла телефоном, то не втрималася та розповіла про джекпот родичам чоловіка – його батькові, мачусі та сестрі.

Після цього Джон Доу почав вимагати від жінки розповісти, кому вона надала інформацію про виграш, а також компенсації збитків у сумі не менш ніж $100 тис.

"Внаслідок несанкціонованого розкриття інформації Джону Доу завдали непоправної шкоди, існує безпосередня і неминуча небезпека того, що Джон Доу продовжуватиме страждати від непоправної шкоди, від якої немає адекватних засобів правового захисту", – йдеться у позові.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік став багатим завдяки ненависті до музики.

Дивіться також відео 5 каналу: СОБАКИ-САПЕРИ! Як допомагають у гуманітарному розмінуванні!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ