Джим

Чоловік несе хрест на плечах та йде до Києва – чому він це робить (відео)

Фото з соцмереж

"Я справді нічого не намагаюся довести"

З Варшави до Києва з 25-кілограмовим хрестом йде чоловік, який одягнений як Ісус Христос. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на місцеві Telegram-канали.

Нетипового мандрівника помітили на Київщині. Він йшов у білому одязі пішки та ніс на плечі величезний хрест. Виявилося, що це 33-річний американець зі штату Вірджинія на ім'я Джим. Його подорож триває вже приблизно три місяці.

За словами чоловіка, під час вивчення Євангелія він роздумував над тим, як можна покращити світ – тому йому й спала на думку ідея своєрідного паломництва. У Польщі Джиммі зустрів українця, який дав йому грошей на дорогу та допоміг зробити 25-кілограмовий хрест.

Згодом чоловік пішки перейшов кордон та вирушив у напрямку Києва. Американець стверджує, що він хоче ділитися з усіма надією та вірою в Бога. Він зізнався, що внаслідок цього паломництва у нього болять спина та ноги. Водночас він відмовився від пропозицій дістатися до Києва на автомобілі.

"Христос на машині не їздив… Я справді нічого не намагаюся довести. Я би хотів зробити себе кращою людиною. Я вважаю, що це найкращий спосіб зробити це та воздати честь Богові. Я думаю, це найліпша причина", – поділився 33-річний американець.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві жінка встановила рекорд, пробігши марафон із дитиною у візку. Вона присвятила його полеглому на фронті брату.

Дивіться також відео 5 каналу: БЛЕКАУТИ йому не страшні! Що придумав пенсіонер-винахідник з Дніпропетровщини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ