Студенти

У Норвезькому інституті трьох студентів відсторонили від навчання за використання ChatGPT

Shutterstock

Інститут забороняє "генерувати відповідь із використанням штучного інтелекту"

У Норвегії з інституту виключили трьох студентів, яких запідозрили у використанні чат-боту ChatGPT, передає "Дивогляд" із посиланням Trd.by.

Влітку п'ятьох студентів Норвезького інституту природничих та технічних наук запідозрили в академічній недоброчесності через імовірне використання чат-боту на основі штучного інтелекту ChatGPT. Студентська рада визнала порушення зі сторони трьох студентів, а щодо решти двох доказів не знайшли.

Один з викладачів-екзаменаторів помітив у бакалаврській роботі студента кілька помилок і запідозрив, що його робота або принаймні її частина була створена з використанням ChatGPT.

Інші два випадки стосувалися бакалаврської та магістерської робіт, в яких були помилки й пропуски в цитатах і посиланнях. Це також викликало сумніви у викладача щодо академічної доброчесності учнів.

Статут Норвезького університету природничих та технічних наук забороняє "генерувати відповідь із використанням штучного інтелекту (ChatGPT та подібних сервісів) і представляти її повністю чи частково як окрему відповідь".

Так, з другого найбільшого університету Норвегії трьох студентів відсторонили від занять на два семестри. Усіх їх звинуватили у використанні чат-боту на основі штучного інтелекту ChatGPT для шахрайства. Оцінку за їхні магістерські та бакалаврські роботи анулювали.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що штучний інтелект від Google навчився прогнозувати генетичні захворювання.

Дивіться також відео 5 каналу: Фаріон ОСКАНДАЛИЛАСЯ! Серед українців не вщухає хвиля обговорення!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ