Археологія

Їм може бути 200 млн років: на Дніпропетровщині знайшли цікаві скам’янілості – фото

Shutterstock

Є кілька версій щодо того, кому належать останки

У Дніпропетровській області знайшли останки невідомої істоти, яким може бути 200 млн років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-спільноту Марс у Кривому Розі I Картинна галерея ОпеГОК.

Відкриття зробили на схилі балки Північна Червона в Тернівському районі (Кривий Ріг, Дніпропетровська область). Йдеться про тверді утворення всередині каменів, які відшарувалися від скель.

Є кілька варіантів щодо того, кому можуть належати останки. Зокрема, фахівці згадали про стародавніх комах під назвою трилобіти.

Окрім цього, утворення можуть бути пов'язані із затверділими оотеками (яйцями) сучасних богомолів. Однак є певний скепсис, бо ці істоти переважно для кладки яєць використовують гілки, а не камені.

Скам'янілість
Скам'янілість
Фото: Марс в Кривом Роге I Картинная галерея OneГОКа / Facebook

Для точної ідентифікації потрібно провести дослідження. Якщо виявиться, що це трилобіти або інші стародавні організми, то це може бути важливим відкриттям для наших знань про історію та еволюцію цього регіону.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці "воскресили" моторошного "триокого монстра" віком 520 млн років.

Дивіться також відео 5 каналу: Харчування, що РЯТУЄ ЖИТТЯ. Родина з Харкова виробляє продукти для людей із рідкісним діагнозом

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ