Девід Раш і Джош Хортон

Чоловіки встановили світовий рекорд завдяки неймовірній кількості обіймів – відео

Record Breaker Rush / YouTube

Оригінальну ініціативу реалізували у Лос-Анджелесі

Серійний рекордсмен Книги рекордів Гіннеса і зірка соцмереж об'єдналися задля встановлення світового рекорду за кількістю обіймів за одну хвилину. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Девід Раш, який є автором 250 Книг рекордів Гіннеса, і Джош Хортон, зірка YouTube і TikTok, вирішили спробувати встановити рекорд у Лос-Анджелесі за кількістю обіймів за хвилину в парі.

За словами Раша, раніше для встановлення рекорду від його потенційних авторів вимагали опускати руки в сторони після кожного обійму. Однак цю вимогу встановили, коли Ентоні Андерсон і Даріус Ракер встановили рекорд, обійнявшись 138 разів.

Рашу і Хортону вдалося перевершити рекорд – вони обійнялися 163 рази за одну хвилину, але відмовилися від певної кількості обіймів із остаточного підрахунку після перегляду уповільненої зйомки. У підсумку вони подали заявку до організації, що веде облік, вказавши, що їм вдалося обійнятися за хвилину 153 рази.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік побив рекорд з бігу на 100 метрів на підборах.

Дивіться також відео 5 каналу: До чого договорився Папа Римський? Навіщо Ватикан співає дифірамби Петру I?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ