Лід

"Звідки вона взялася?": в Австралії з неба впала гігантська крижана куля – відео

Unsplash

Фахівці розповіли, що це таке

На поле для гольфу у Вікторії (Австралія) впала з неба величезна крижана куля, яка залишила на полі вм'ятину. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

За словами працівника гольф-клубу Ділана Найта, його викликали до 5-ї лунки через величезні шматки льоду, які засмічують територію. Він спершу припустив, що це спринклери поля спрацювали вночі та замерзли.

Однак коли він прибув на місце, то помітив величезну кулю льоду, яка, ймовірно, впала на землю з неба та розлетілася на дрібніші шматки в радіусі 50 метрів. Внаслідок удару на землі залишилася значна вм'ятина глибиною 20 см.

"Звідки вона взялася? Ми дійшли висновку, що вона впала з літака", – розповів Найт.

Слід зазначити, що шматок льоду, який падає з літаків, відомий як мегакріометеор. Подібні об'єкти стикаються з землею кілька разів на рік. За словами фахівця з авіації Джеффрі Томаса, технологія розморожування, яку використовують комерційні літаки, має на меті змусити лід танути до того, як він впаде на землю.

"Надзвичайно рідко трапляється, щоб шматок льоду когось вдарив. Насправді я ніколи про це не чув. Але це не означає, що цього не траплялося", – поділився він.

До речі, це не перший подібний випадок цього літа. Так, раніше "Дивогляд" розповідав, що у США з неба на будинок впав таємничий шматок льоду.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК 1996. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ВБИВСТВО ЄВГЕНА ЩЕРБАНЯ /ЗОЛОТА ГРИВНЯ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ