Купол

Викинутий на берег Австралії дивний купол вдалося ідентифікувати – чим він виявився

Nine

Розслідування тривало два тижні

Величезний купол, який знайшли на березі Австралії, фахівці ідентифікували як об'єкт Індійської організації космічних досліджень (ISRO). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Нагадаємо, що минулого місяця на пляжі Грін-Хед місцеві помітили гігантський купол, ширина якого перевищила 2 метри, а висота – 3 метри. Він викликав стурбованість у поліції.

Фахівці з Австралійського космічного агентства (ASA) провели двотижневе дослідження та встановили, що цей об'єкт, судячи з усього, – уламок відпрацьованого 3-го ступеня ракети-носія для полярних супутників PSLV. Йдеться про ракету-носій середньої вантажопідйомності, яку використовує Індійська організація космічних досліджень (ISRO).

Фрагменти об'єкта залишили на зберіганні. ASA наразі співпрацює з ISRO для отримання додаткового підтвердження для визначення наступних кроків. Зокрема, має бути здійснено розгляд зобов'язань відповідно до космічних угод ООН.

"Австралійське космічне агентство прагне до довгострокової стійкої космічної діяльності, зокрема зменшення засмічення, і продовжує наголошувати про це на міжнародній арені", – розповіли у ASA.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США біля берега дайвер знайшов дивний циліндричний об'єкт.

Дивіться також відео 5 каналу: БАВОВНА НА рОСІЇ. РЕАКЦІЯ МОСКОЛОТИ | Бумеранг Бандери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ