Банани

У магазин завезли банани з наркотиками на суму понад $90 млн

Shutterstock

Правоохоронці вилучили 646 кг забороненої речовини

У Клечанах (Чехія) до мережі супермаркетів "Альберт" прибули ящики з бананами, під час розвантаження яких знайшли дивні пакунки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TV Nova.

На місце інциденту приїхала поліція, яка вилучила загалом 646 кг кокаїну, який заховали між бананами. Для вантаження забороненої речовини поліції знадобилося приблизно чотири години.

Загалом було виявлено 42 ящики з понад 15 кг наркотичного засобу в кожному. За словами правоохоронців, йдеться про, ймовірно, одну з найбільших партій кокаїну в Чехії.

Потім правоохоронці обшукали інші склади мережі по всій Чехії, але більше наркотиків не знайшли. Виявилося, що ця партія бананів прямувала до Чехії з Еквадору через Амстердам. Речниця Національного центру контролю за наркотиками Люсі Шмолдасова припускає, що, можливо, організатор наркотрафіку не встиг вчасно вилучити кокаїн з вантажу бананів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, яка країна офіційно має найбільше у світі споживання кокаїну на душу населення.

Дивіться також відео 5 каналу: ТРЕШ В ОКУПАЦІЇ. Бумеранг Бандери || Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ