Facebook

"Це ти у фільмі?": у Facebook з'явилася нова шахрайська схема, що пов'язана з кіно

Shutterstock

"Не повідомляйте нікому свої особисті та банківські дані"

Користувачів Facebook попереджають про нову шахрайську схему, що пов'язана з кіно, передає "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу патрульної поліції Київської області.

Соцмережею шириться ще один різновид спам-розсилки, коли користувач отримує повідомлення з питанням, чи це не він був у фільмі. До повідомлення прикріплюють лінк, який нагадує сайт відеохостингу. У такий спосіб кіберзлочинці намагаються отримати особисті дані користувачів.

"У Facebook активізувалася нова шахрайська схема: питання: "Це ти у фільмі?", а за тим – посилання, схоже на сайт відеохостингу. У разі, якщо ви перейдете за посиланням, ваші конфіденційні дані можуть бути викрадені шахраями", – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці застерігають активних користувачів мережі старанно захищати свої дані та не переходити за сумнівними лінками. Також відправника відповідних повідомлень необхідно одразу ж блокувати.

"Не повідомляйте нікому свої особисті та банківські дані. Створюйте для кожного акаунту складні паролі з великих та малих літер, цифр та символів. Використовуйте для кожного акаунта тільки унікальний пароль, за можливості налаштуйте двофакторну автентифікацію. Застосунки та програми завантажуйте лише з офіційних джерел", – рекомендують у поліції.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що українців попередили про нову фішингову схему шахрайства у Facebook.

Дивіться також відео 5 каналу:  Что нужно сделать чтобы украинцы не хотели с вещами на выход?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ