Дитина

В Україні запустили онлайн-платформу для протидії кібербулінгу

Shutterstock

Близько 29% опитаних українських підлітків принаймні раз ставали жертвами кібербулінгу

В Україні запустили інформаційнe платформу для протидії кібербулінгу StopCiberbullying для дорослих і дітей, передає "Дивогляд".

На платформі зібрали практичні поради експертів щодо того, як впоратися з кібербулінгом, реальні історії підлітків, які стикалися зі цькуванням, а також юридичні рекомендації, перелік ресурсів, фільмів і подкастів про інформаційну безпеку.

За даними UNICEF, серед опитаних українських підлітків 29% принаймні раз ставали жертвами кібербулінгу, а 16% пропускали шкільні заняття через цькування в інтернеті.

Інформаційну платформу StopCiberbullying запустили з метою допомогти зменшити негативний вплив булінгу в інтернеті на підлітків і розповісти батькам, як захистити дитину від цієї проблеми. Проєкт створили за ініціативи громадської організації GoLocal за підтримки E-Governance Academy. У створенні наповнення платформи взяли участь українські психологи та експерти у галузі інформаційної гігієни.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що насправді означає клік "Я не робот".

Дивіться також відео 5 каналу: КОЖЕН ДРУГИЙ українець ризикує стати жертвою торгівлі людьми. Інформаційна кампанія у метро Києва

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ