Люди користується ноутбуком

Що насправді означає клік "Я не робот" – неочікувана відповідь

Shutterstock

"Я не можу розповісти вам всі подробиці, тому що вони тримають це в секреті"

Ведуча вікторини в епізоді BBC Qi Сенді Токсвіг розповіла, що насправді відбувається, коли користувачі на екрані своїх пристроїв ставлять галочку "Я не робот". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на TikTok sickkaaaa2.

За словами Токсвіг, сенс полягає у тому, як саме користувач поставить галочку. Система аналізує поведінку людини того, як вона натискає "Я не робот".

"Отже, якщо чесно, я не можу розповісти вам всі подробиці, тому що вони тримають це в секреті, тому що не хочуть, щоб люди намагалися обдурити тест, але загалом ви ставите галочку, і веб-сайт пропонує перевірити вашу історію браузера. Скажімо, наприклад, перш ніж поставити галочку, ви подивилися декілька відеороликів з кішками і вам сподобався твіт про Грету Тунберг, ви перевірили свій обліковий запис Gmail, перш ніж стати до роботи – все це змушує їх думати, що ви маєте бути людиною", – поділилася вона.

Ведуча стверджує, що галочка навпроти прапорця може спонукати до аналізу того, як користувач переміщує "мишу" по екрану. Вона додала, коли користувач натискає на це поле, то дає вказівку сайту, щоб той переглянув його дані та ухвалив рішення самостійно. Якщо ж система не впевнена, то вона направляє користувача натискати на фотографії з, наприклад, пожежними гідрантами.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що сотні фахівців у сфері штучного інтелекту підписали лист про "вимирання від ШІ".

Дивіться також відео 5 каналу: Lipton, Axe, Dove: НАЗК внесло Unilever до переліку міжнародних спонсорів війни. Агія Загребельська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ