Принц Гаррі

Принц Гаррі остаточно втратив королівський титул – як його тепер називають

Shutterstock

Аналогічна доля кілька років тому спіткала Меган Маркл

На сайті королівської родини Royal Family оновили профіль принца Гаррі, де йдеться, що тепер його остаточно позбавили королівського титулу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Раніше на сайті, де зазначена інформація про кожного представника королівської британської родини, принца Гаррі називали "Його Королівською Величністю", але тепер там зазначено просто "він". Тепер статус "Його Королівська Величність" на сайті має лише один онук покійної Єлизавети II.

Після цієї зміни принца також називають "герцогом Сассекським". Аналогічним чином вже протягом кількох років згадують Меган Маркл – "вона" чи "герцогиня", але не "Її Королівська Величність".

Слід зазначити, що на сайті Royal Family тривалий час не змінювали інформацію навіть після Megxit – рішення Гаррі та Меган про початок окремого від родини життя. Однак тепер дані про королівську родину почали оновлювати.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що принц Гаррі та Меган Маркл можуть розлучитися.

Дивіться також відео 5 каналу: Унікальний випадок для України! Двом дівчатам зробили пересадку серця. Який настрій у пацієнток?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ