принц Гаррі та Меган Маркл

"Справжнє пекло": принц Гаррі та Меган Маркл можуть розлучитися – ЗМІ

Shutterstock

Є версія, що онук покійної королеви "не вписується" у світ своєї дружини

Принц Гаррі та Меган Маркл переживають кризу в стосунках, через яку прийняли рішення про "паузу" та почали жити окремо. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Radar.

Стверджується, що подружжя досі сподівається зберегти шлюб, але у них є проблеми через негативну реакцію громадськості, невдалі ділові угоди та публічні сварки зі своїми близькими. Журналісти пишуть, що герцоги намагаються зрозуміти причину цієї кризи. Одна з версій полягає у тому, що Гаррі "не вписується" у світ Меган.

"Забігаючи вперед, Гаррі планує поїздку до Африки, щоб зняти документальний фільм, в якому не буде його дружини. За словами джерела, очікувана поїздка може бути саме тим, що потрібно Гаррі, оскільки він вважає континент своїм "другим домом" і місцем, де він відчуває себе справжнім", – йдеться у статті.

Паралельно з цим Маркл почала співпрацю з новим агентом, який пообіцяв їй шалені прибутки. Жінка онука покійної королеви Єлизавети II мріє про створення власного бренду.

Згідно з інформацією джерел, подружжя знаходиться під значним фінансовим тиском, бо розкішне життя у Каліфорнії і безпека вимагають значних коштів. Як пише видання, через це та емоційні проблеми життя Гаррі та Меган перетворилося на "справжнє пекло".

Раніше ми розповідали, що у Великій Британії у червні відзначили день народження монарха, який народився в листопаді.

Дивіться також відео 5 каналу: СЕРЦЕ ЇЇ СИНА Б’ЄТЬСЯ В ІНШОМУ ТІЛІ. Унікальна операція в Україні – 18 медиків, три години

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ