Джастін Трюдо

Прем'єр Канади Трюдо розлучається з дружиною після 18 років шлюбу

Фото з відкритих джерел

Це сталося "після багатьох змістовних і важких розмов"

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив, що розлучається зі своєю з дружиною Софі Грегуар, з якою вони були у шлюбі з 2005 року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його соцмережі.

Глава канадського уряду стверджує, що він і його дружина вирішили піти на цей крок "після багатьох змістовних і важких розмов".

"Як завжди, ми залишаємось близькою родиною з глибокою любов'ю та повагою один до одного та до всього, що ми побудували і будемо продовжувати будувати", – розповів Трюдо.

В офісі прем'єра заявили, що колишнє подружжя продовжить разом відвідувати публічні заходи. Також наступного тижня вони вирушать у відпустку всією родиною.

"Вони працювали над тим, щоб усі юридичні та етичні кроки щодо їхнього рішення розійтися були зроблені, і продовжуватимуть робити це в майбутньому", – йдеться у заяві.

Слід зазначити, що Джастін і Софі Трюдо одружилися у 2005 році. У них є троє спільних дітей: 15-річний син Ксав'є, 14-річна дочка Елла-Джеймс і 9-річний син Адріан.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що принц Гаррі та Меган Маркл можуть розлучитися.

Дивіться також відео 5 каналу: Без СЕРПА і МОЛОТА: фінальна декомунізація монумента "Батьківщина-Мати"

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ