Національний музей історії України

У Києві перейменують Музей історії України у Другій світовій війні

відкриті джерела

"Ми боремося за те, щоб наш музей став місцем памʼяті в сучасній російсько-українській війні"

Національний музей історії України у Другій світовій війні перейменують на Музей війни за незалежність, передає "Дивогляд".

З відповідною заявою виступив гендиректор Національного музею історії України в Другій світовій війні Юрій Савчук. Він розповів, що рішення ухвалили на вченій раді музею:

"Ми боремося за те, щоб наш музей став місцем памʼяті в сучасній російсько-українській війні, музеєм про героїзм українського народу, а також місцем памʼяті вшанування нашої перемоги і не лише України, а всього вільного демократичного світу", – коментує гендиректор музею.

Юрій Савчук відмітив, що, кажучи про боротьбу за незалежність, йдеться не лише про сучасну російсько-українську війну, а й про 20 століття – з часів проголошення першої незалежності Четвертим універсалом у 1918 році.

У Мінкульті вже розглядають запит щодо перейменування музею. Також відповідні запити були спрямовані до Інституту національної пам’яті й Інституту історії НАН України.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Мінкульті показали тризуб, який розмістять на щиті "Батьківщини-матері".

Дивіться також відео 5 каналу: Мирні переговори щодо України відбудуться у Саудівській Аравії. Будуть і західні партнери

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ