Жінка живе у найвіддаленішому селі світу і літає за продуктами за 300 км від дому

Жінка живе у найвіддаленішому селі світу і літає за продуктами за 300 км від дому – фото

mirror.co.uk

Американка не планує переїжджати зі свого рідного міста

Жінка на ім'я Саліна Олсворт мешкає у населеному пункті, де немає ані магазинів, ані ресторанів і яке вважається найвіддаленішим від цивілізації містом. Щоб запастися продуктами харчування їй доводиться летіти за понад 300 км, передає "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Населений пункт називається Порт-Олсворті, штат Аляска (США). Сім'я Саліни керує курортним комплексом Lake Clark Resort. Щоб дістатися до місцевості необхідно скористатися невеликим літаком, оскільки наземним транспортом туди не доїхати через відсутність доріг. Прабабуся і дідусь 25-річної Саліни були одними з перших, хто мешкав у цьому місці, тому населений пункт отримав назву на їхню честь.

Також у населеному пункті немає супермаркетів, інших магазинів і лікарень. Найближче місто Анкорідж розташоване за годину їзди, але до нього буває важко дістатися через погодні умови.

"Сніг та туман є важливим фактором, тут немає лікарень. У нас є невелика клініка, в якій роблять основні речі, але якщо у вас є дитина чи вам потрібна операція, вам потрібно дістатися туди літаком. Єдиний магазин, який ми маємо, – це наш маленький сувенірний магазин на курорті моєї родини. Тут немає театрів, барів та ресторанів. У нас дві кав'ярні, але вони єдині у місті. Зима – дуже складний час, ми так віддалені, і все, що походить від літаків, снігових бур та туману, є для нас справжньою проблемою. За певних погодних умов можуть літати лише певні типи літаків – ви можете прожити до тижня без літаків", – сказала Саліна.

Зі своїм чоловіком Джаредом Річардсоном Саліна познайомилася одного літа, коли гід-рибалка приїхав до Порт-Олсворта на роботу. Саліна провела кілька днів в Анкоріджі, а по поверненню додому захотіла подарувати чоловікові щось особливе. Вона замовила італійську їжу на виніс і влаштувала Джареду побачення.

"Спільнота Port Alsworth була заснована моїми прабабусею та дідусем. Тут мешкає наших п'ять поколінь. Це дуже віддалене місце для життя – сюди немає доріг. Єдиний спосіб дістатися сюди – невеликим літаком. Мені подобається простота життя тут. Ви можете спостерігати, як лосі бігають вашим садом або ведмеді плавають в озері. Я працювала в Анкоріджі чотири дні, летіла додому та хотіла привезти щось особливе. Все це того вартувало, оскільки у нас із нареченим було найкраще побачення за вечерею на нашому ґанку – політ на літаку того вартував", – додала жінка. 

Попри незручності у зв'язку з відсутністю магазинів, аптек, лікарень та інших закладів Саліна відмітила, що не планує переїжджати зі своїм чоловіком в інше місто:

"Я дуже вдячна, що знайшла чоловіка, який хоче тут жити. Ми зустрілися на курорті моєї родини та одружилися у травні 2020 року. Він у захопленні від способу життя на Алясці – ми сподіваємося отримати власну ділянку землі та збудувати власний будинок", – поділилася жінка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у США перехожі розбили скло авто, щоб врятувати дитину під час сильної спеки.

Дивіться також відео 5 каналу: Юрій Горбунов відмовляється від державних коштів на зйомки серіалу "СМТ Інгулець".

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ