Без води та їжі: моряк провів два місяці у Тихому океані зі своєю собакою

Фото theaustralian.com.au

"Я пройшов через дуже важкі випробування на морі"

Американський моряк Тім Шеддок разом зі своєю собакою Беллою провів два місяці у Тихому океані, передає "Дивогляд" із посиланням на BBC.

У квітні 2023 51-річний моряк із Сіднея на ім'я Тім Шеддок вирушив з міста Ла-Пас (Мексика) у Полінезію (Франція) разом зі своїм собакою на прізвисько Белла. Йому потрібно було подолати 6 тис км. За кілька тижнів після відплиття Тім Шеддок потрапив у шторм. Човен застряг посеред відкритого моря через відмову електроніки.

Протягом двох місяців мандрівник зі своїм 4-лапим дрейфували в океані. Весь цей час вони харчувалися сирою рибою та пили дощову воду. Згодом їх помітив гелікоптер неподалік узбережжя Мексики. Лікарі оглянули Тіма Шеддока і сказали, що чоловік "стабільний і дуже здоровий".

"Я пройшов через дуже важкі випробування на морі. Мені просто потрібен відпочинок і хороша їжа, тому що я довгий час був один у морі. В іншому стан здоров’я хороший", – сказав моряк.

Шеддок відмітив, що вижив у відкритому морі завдяки рибальським снастям. Від сонячних променів, для уникнення опіків, чоловік ховався під навісом свого човна.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка виявила на пляжі пляшку із запискою, яку кинули у воду 34 роки тому, і знайшла автора.

Дивіться також відео 5 каналу: На сході боронить країну, у столиці будує бізнес. Військовослужбовець відкрив кав'ярню "Тихе місце"

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ