Плавець акули

У череві акули знайшли останки зниклої людини

Shutterstock

"Для цього виду хижаків практично "нечувано", щоб вони вбивали людей"

У череві мертвої акули виявили останки людини, яка зникла без вісті, передає "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

Інцидент трапився в Аргентині. У патагонській провінції Чубут 32-річний чоловік на ім'я Дієго Барріа зник без вісті, востаннє його бачили 18 лютого. За чотири дні на пляжі місцева поліція виявила його пошкоджений всюдихід і шолом. Однак, тіла зниклого ніде не було.

Пізніше рибалки зловили трьох акул виду Galeorhinus galeus неподалік того місця, де востаннє бачили зниклого. Всередині хижаків були знайдені людське передпліччя та інші останки, які були передані поліції.

Правоохоронці ідентифікували на зап'ясті татуювання, яке збігається з тим, що було у Барріа. Тест ДНК остаточно підтвердив, що ці рештки належать зниклому чоловікові.

Водночас, правоохоронці припускають, що Дієго Барріа не був вбитий акулою. Вони вважають, що чоловік загинув в результаті зіткнення зі скелею під час їзди на квадроциклі. Його тіло змило в море і вже тоді було розтерзано акулами.

Це прокоментував і морський біолог з Бостонського університету та керівник програми з вивчення акул в Массачусетському морському рибальстві Грегорі Скомаль, який відмітив, що факт нападу акули на людину малоймовірний у цьому випадку:

"Для цього виду акул практично "нечувано", щоб вони вбивали людей", – відмітив Гевін Нейлор.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені знайшли у морі істоту, невідому науці.

Дивіться також відео 5 каналу: російські окупанти ховаються в лісах, "викурити" їх буде важко: ситуація на Херсонщині

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ