Попередження про акул на пляжі

В Австралії акула вбила підлітка

Shutterstock

Загибла хотіла поплавати поряд із дельфінами

У річці Свон (Австралія) 16-річна дівчина стала жертвою нападу акули. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Вона та інші підлітки каталися на гідроциклах поблизу міста Перт, під час чого вона помітила зграю дельфінів і стрибнула у воду, щоб поплавати разом із цими тваринами. Її друзі стверджують, що у цей момент її атакувала акула.

На місце трагедії прибули рятувальники, які витягли 16-річну з води із серйозними травмами ніг. Медики намагалися врятувати її, але, на жаль, вона померла від втрати крові.

Інспектор з поліції Західної Австралії Пол Робінсон стверджує, що у цій місцевості рідко з'являються акули – останнього разу у річці Свон від нападу акули загинув 13-річний хлопчик. Однак правоохоронець все одно закликав населення бути обережним.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені назвали тварин, яких бояться великі білі акули.

Дивіться також відео 5 каналу: "рОСІЯНИ – СЦИКЛИВІ НАЦИСТИ!": Подерв'янський посадив русн@ на пляшки у Рандеву з Яніною Соколовою

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ