Штучний інтелект

В Індії 90% працівників компанії замінили на штучний інтелект

Shutterstock

Засновника компанії звинувачують у знеціненні праці співробітників

Індійська компанія Dukaan звільнила 90% своїх співробітників і замінила їх штучним інтелектом, передає "Дивогляд" із посиланням на BBC.

Генеральний директор і засновник компанії Сууміт Шах заявив, що залучення до роботи чат-бота суттєво зменшило час реагування на запити клієнтів. Він відмітив, що звільнення 90% працівників у сфері підтримки було "жорстким, але необхідним" кроком, оскільки саме від роботи служби підтримки у компанії тривалий час спостерігалися проблеми, які не могли усунути.

Так, тепер усі клієнти Dukaan мають свого персонального ШІ-помічника, який оперативно відповідає на різні види запитів.

Водночас, користувачі мережі дійшли висновку, що своїм "безсердечним" вчинком Сууміт Шах знецінив працю своїх співробітників.

"Можливо, це було правильним рішенням для бізнесу, але не потрібно робити з цього хайпову маркетингову тему", – зазначили користувачі мережі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що штучний інтелект навчився визначати політичні погляди людей за рисами обличчя.

Дивіться також відео 5 каналу: Столтенбергу НЕ БУЛО ЩО СКАЗАТИ: немає ані умов, ані термінів вступу України до НАТО. Марія Золкіна

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ