Instagram

В Instagram може з'явитися власний чат-бот

Shutterstock

Користувачам будуть доступні 30 персонажів на вибір

Вже незабаром у популярній соцмережі Instagram може з'явитися чат-бот для допомоги користувачам. Про це заявив реверс-інженер Алессандро Палуцці, передає "Дивогляд".

Розробники працюють над створення системи, що працюватиме на базі штучного інтелекту. Чат-бот відповідатиме на питання користувачів і даватиме їм поради щодо роботи соцмережі. ШІ-агент допоможе у випадку, якщо вам важко писати повідомлення. Також його можна буде долучити до розмови з іншими користувачами, згадавши його за допомогою "@".

Власникам облікових записів будуть доступні 30 персонажів на вибір.

Наразі залишається невідомо, коли саме Instagram запровадить свій авторський чат-бот у додаток. Водночас, у лютому-2023 Марк Цукерберг заявив, що команда вже працює над "персонами зі штучним інтелектом" для Instagram, Messenger і WhatsApp.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що відомо про найпопулярніший у світі сервіс, який непокоїть Google.

Дивіться також відео 5 каналу: "Шойгу, бери пистолет и под Бахмут!" - новая перегруппировка назревает? ВСУ зашли в Берховку

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ