Спека

До +48°С: Європу накриє нищівна спека

Shutterstock

Температура повітря може встановити новий рекорд

Частину Європи накриє нищівна спека. Температура повітря у деяких регіонах сягне відмітки +48°С, передає "Дивогляд" із посиланням на Independent.

Фахівці попереджають, що вже цього тижня температура повітря у Середземномор'ї може встановити новий рекорд. Хвилі тепла накриють переважно південну і східну частини Європи.

Найбільше від спеки постраждає Італія. У середу, 12 липня, у більшості населених пунктів країни стовпчики термометрів піднялися до +40°С вдень, а на Сицилії та Сардинії – до +47-48°C. Навіть вночі показники температури не опустяться нижче +22°C.

Разом із цим, спека охопить Францію, Німеччину, Іспанію та Польщу. Вже наприкінці цього тижня у деяких районах Іспанії показники температури вдень становитимуть +44°С.

За прогнозами синоптиків, така погода у Середземномор'ї триватиме близько двох тижнів. На цей період Червоний Хрест закликає жителів і гостей цих країн уникати зневоднення, не пити напої з кофеїном та алкоголем.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Європа нагрівається швидше за решту регіонів світу.

Дивіться також відео 5 каналу: Столтенбергу НЕ БУЛО ЩО СКАЗАТИ: немає ані умов, ані термінів вступу України до НАТО. Марія Золкіна

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ