Ілон Маск

Ілон Маск погрожує Марку Цукербергу судом і звинувачує у браконьєрстві – що сталося

Shutterstock

Скандал спровокувала поява нової соцмережі

Американський мільярдер Ілон Маск звинувачує Марка Цукерберга у плагіаті нової інтернет-платформи, передає "Дивогляд" із посиланням на Semafor.

У середу, 5 липня, компанія Цукерберга Instagram Meta представила нову платформу Threads, яку називають "текстовим компаньйоном" Instagram. За своїм призначенням, функціями і навіть дизайном нова платформа нагадує Twitter. У зв'язку з цим, компанія Ілона Маска, яка володіє популярною соціальною мережею Twitter, звинуватила Цукерберга у створенні "програми-копії", що працює на базі Instagram.

Усього за кілька годин з моменту запуску Threads головний юрист Twitter Алекс Спіро надіслав Цукербергу листа, в якому звинуватив підприємця і його компанію у "систематичному, навмисному та незаконному привласненні комерційної таємниці Twitter та іншої інтелектуальної власності":

"Twitter має намір суворо дотримуватись своїх прав на інтелектуальну власність і вимагає, щоб Meta вжила негайних заходів, щоб припинити використання будь-яких комерційних секретів Twitter або іншої конфіденційної інформації", – написав Спіро в листі.

Разом із цим, у компанії Ілона Маска звинуватили компанію Meta ще й у браконьєрстві колишніх співробітників Twitter, які мали і ще й досі мають доступ до комерційних секретів Twitter та іншої конфіденційної інформації.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілон Маск викликав Марка Цукерберга на бій у Лас-Вегасі, але мама голови компаній SpaceX і Tesla заборонила мільярдеру битися з гендиректором Meta.

Дивіться також відео 5 каналу: Ворог здатен на все! Ракетоносії в морі напоготові, чи будуть масовані атаки найближчим часом?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ